Montážny pracovník

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Holíč
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,75 €/ h, po 3 mesiacoch 4,07 €/h + variabilná zložka platu (do 20 % z hrubej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie všetkých operácií montáže kabín
• čitanie a porozumenie inštrukcií, mechanických, hydraulických a štandardných výkresov/schém
• porozumenie základných elektrických parametrov a ich súvislostí
• byť schopný používať hydraulické vybavenie a systémy na montáži súčiastok, ovládanie kontrolných metód a základné principy hydraulických jednotiek
• byť schopný používať elektrické systémy a vybavenie na montáži elektrického vybavenia kabín,
• znalosť požiadaviek kvality a schopnosť overiť si kvalitu svojej vlastnej práce
• plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií

• pravidelné zvyšovanie mzdy
• dochádzkový bonus 350 € + 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• garancia pracovného pomeru na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
• náborový príspevok
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
• 2-zmenná prevádzka
• príplatok za poobednú zmenu 0,30 € / hodina
• stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,50 €

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax min. 1 rok na montáži elektrických alebo mechanických častí (napr. automobilový priemysel) výhodou
• schopnosť čítať a poroumieť výkresom, pracovným postupom a inštrukciám je nutnosťou
• spoľahlivosť a precíznosť
• zodpovednosť
• loajálnosť a nasadenie
• schopnosť tímovej i samostatnej práce

Fortaco je popredným európskym výrobným partnerom pre strojársky priemysel.
Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov vo Fínsku, Estónsku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku.
Portfólio služieb zahŕňa modernú technológiu výroby dielov rezaných laserom a ich následné ohýbanie, zváranie komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novootvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, ťažobný priemysel, logistiku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fortaco
Staničná 788/11
90851 Holíč

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Vlková
E-mail: poslať životopis
ID: 1015724   Dátum zverejnenia: 1.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,75 €/ h, po 3 mesiacoch 4,07 €/h + variabilná zložka platu (do 20 % z hrubej mzdy)