Stavbyvedúci

FORT STAV, s.r.o.

Miesto práce
Údernícka 5, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou.
Od 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1800 Eur + mesačné odmeny 200 Eur + zaujímavé koncoročné odmeny. V prípade živnosti od 2600 Eur mesačne + koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naštudovanie podkladov: projektovej dokumentácie, zmluvy o dielo a rozpočtu pred začatím prác
- riadenie stavebných prác podľa vytvoreného harmonogramu, technologických postupov a interných zvyklostí
- kooperácia s ostatnými zúčastnenými stranami - projektant, investor, úrady...
- koordinácia subdodávok, kontrola kvality a množstva vykonaných prác
- objednávanie materiálov
- vedenie stavebného denníka
- aktívna účasť na kontrolných dňoch
- tvorba pravidelných mesačných súpisov vykonaných prác

Ponúkame prácu v dynamickej firme, otvorenej novým myšlienkam a projektom.
Sme orientovaní na dobré pracovné výsledky, kvalitu našich služieb a spokojnosť našich klientov.

Benefity zodpovedajúce pracovnej pozícii:
- mobilný telefón a služobné auto aj na súkromne využitie
- možnosť sebarealizácie a učenia sa od skúsených odborníkov
- na konci roka odmeny podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

Ak Vás naša ponuka oslovila a viete, že to je pozícia práve pre Vás, pošlite nám svoj životopis e-mailom na [email protected].
Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozemné staviteľstvo

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný prístup
- flexibilita
- samostatnosť
- ambícia osobného a profesijného rastu
- čestnosť a lojálnosť
- komunikačné a organizačné schopnosti
- SŠ/VŠ vzdelanie stavebného zamerania
- technické myslenie
- znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- aktívny vodič.

Sme stavebná firma so zameraním na komplexnú obnovu bytových domov: zatepľovanie fasád, obnova strešných plášťov, výmena okenných a dverných konštrukcií, obnova balkónov a lodžií, výmena vnútorných rozvodov, modernizácia interiérov...
Naše stavby sa nachádzajú v Bratislave a blízkom okolí. Pôsobíme na trhu už takmer 17 rokov a máme za sebou už vyše 400 úspešne zrealizovaných projektov!
Predaj stavebného materiálu so zameraním na zatepľovacie systémy, omietky a farby + predaj exkluzívnych talianskych dekoratívnych materiálov je našou doplnkovou činnosťou.
Viac na: www.fortstav.sk a www.arthe.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3624367  Dátum zverejnenia: 24.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac