Skladník / zásobovač - na jednu zmenu

FORT STAV, s.r.o.

Miesto práce
Údernícka 9, 851 01 Petržalka, Bratislava V
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
február 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac13. plat, výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie skladu, evidencia skladových zásob, evidencia príjmu a výdaju tovaru
- príjem tovaru na sklad a výdaj tovaru zo skladu
- miešanie a tónovanie materiálov (školenie zabezpečíme)
- manipulácia s tovarom, práca na plynovom VZV
- rozvoz materiálu na stavby v rámci Bratislavy
- vykonávanie činností obvykle spojených s výkonom činností súvisiacich so zaradením do pracovnej pozície

- zabezpečený kvalifikačný proces
- práca na jednu zmenu
- istota
- práca od pondelka do piatku 8:00 - 16:30
- stravné lístky

Práca si vyžaduje schopného a spoľahlivého zamestnanca, ktorý zvládne aj určitú fyzickú záťaž. Vyhovuje Vám práca na jednu zmenu, chcete byť členom nášho pracovného kolektívu a máte vážny záujem o danú pozíciu? Pokiaľ áno, zašlite Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v sklade
- VZV - je podmienkou
- ovládanie programu POHODA je výhodou
- spoľahlivosť a čestnosť
- chuť pracovať
- dobré referencie z predošlého zamestnania

Sme stavebná firma so zameraním na komplexnú obnovu bytových domov: zatepľovanie fasád, obnova strešných plášťov, výmena okenných a dverných konštrukcií, obnova balkónov a lodžií, výmena vnútorných rozvodov, modernizácia interiérov...
Naše stavby sa nachádzajú v Bratislave a blízkom okolí. Pôsobíme na trhu už takmer 17 rokov a máme za sebou už vyše 400 úspešne zrealizovaných projektov!
Predaj stavebného materiálu so zameraním na zatepľovacie systémy, omietky a farby + predaj exkluzívnych talianskych dekoratívnych materiálov je našou doplnkovou činnosťou.
Viac na: www.fortstav.sk a www.arthe.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1061066  Dátum zverejnenia: 20.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac