Operátor výroby

Forschner Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
824 EUR/mesiac• Mesačné bonusy do výšky 100€ • 13. plat (do výšky mesačného platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výrobné činnosti vykonávané na základe pracovných inštrukcií a postupov
• Obsluha strojov a zariadení (obsluha lisov, krimpovanie, práca na 3D testeroch, strihanie, začisťovanie, obsluha pecí)
• Vypĺňanie sprievodnej dokumentácie v rámci príslušného výrobného procesu
• Dodržiavanie pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
• Vizuálna kontrola a dôraz na kvalitu odvedenej práce

• Mesačné bonusy do výšky 100€
• 13. plat (do výšky mesačného platu)
• Príspevok na stravovanie nad rámec zákona, široký výber jedál
• Referral program (bonus za odporučenie úspešného uchádzača o zamestnanie)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Manuálna zručnosť - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Práca v trojzmennej prevádzke
• Práca vhodná pre ženy aj pre mužov s manuálnou zručnosťou
• Fyzicky nenáročné operácie s dôrazom na detail a presnosť
• Čisté pracovné prostredie
• Ochota učiť sa

Forschner Slovakia, s.r.o. je dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2014. Výroba je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.
Spoločnosť Forschner Slovakia, s.r.o. je súčasťou koncernu Eugen Forschner, ktorá pôsobí vo svete (Nemecko, ČR, Turecko, Ukrajina, Mexiko, Albánsko) už viac ako 70 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4493087  Dátum zverejnenia: 17.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 824 EUR/mesiac