Údržbár/elektrotechnik

Forschner Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat min. 700,00 € + po skúšobnej dobe mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva opravy výrobných zariadení, elektrických a elektronických zariadení v závislosti od kvalifikácie
- vykonáva preventívnu údržbu podľa plánu
- eviduje opravy, údržby v elektronickom systéme riadenia údržby
- spolupracuje na určovaní optimálneho množstva a druhu náhradných dielov
- riadi sa smernicami odd. údržby, odd. kvality, ako aj platnými internými a externými normami
- podáva návrhy vedúcim k optimalizácii údržby
- zodpovedá za správne nastavenie a funkciu strojov, nástrojov a výrobnej techniky...

-13. plat vo výške základnej mzdy
- pravidelné prehodnocovanie kvalifikácie a zručností a s tým spojené zaraďovanie do mzdových kategórií
- na základe mesačných vyhodnotení plnenia úloh - mesačné bonusy do 70,00 €
- vzdelávanie
- firemné akcie
- nápoje zdarma

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.2.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický, príp. elektrotechnický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s elektrotechnickými, pneumatickými komponentami a výrobnými zariadeniami
- skúsenosti so stavbou jednoduchých obvodov
- znalosti v oblasti elektrotechniky - slaboprúd, výpočtová technika
- znalosti v oblasti meracej, testovacej a senzorovej techniky
- znalosti krimpovacej techniky

Forschner Slovakia, s.r.o. je dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2014. Výroba je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.
Spoločnosť Forschner Slovakia, s.r.o. je súčasťou koncernu Eugen Forschner, ktorá pôsobí vo svete (Nemecko, ČR, Turecko, Ukrajina, Mexiko, Albánsko) už viac ako 60 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Forschner Slovakia, s.r.o.
Nová Ves 234
991 05 Sklabiná

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Sandová
Tel.: +421474812354
E-mail: poslať životopis
ID: 3575790   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat min. 700,00 € + po skúšobnej dobe mesačné bonusy