Inžinier kvality

Forschner Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac- v závislosti od skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Robí vstupnú kontrolu materiálov, procesnú kontrolu výroby a systém kvality
• Zabezpečuje Q požiadavky na výrobky a procesy
• Zabezpečuje vzorové a limitné kusy pre výrobu
• Robí metrológiu, kalibráciu všetkých prípravkov, evidenciu meradiel a ich
rozdeľovanie
• Riadi reklamácie u zákazníka a navrhuje s výrobou spôsoby riešenia
• Vybavuje kvalitatívne reklamácie v spolupráci s odborom logistiky a výroby
• Dodržiava požiadavky IMS /QMS,EMS/
• Zodpovedá za dodržanie technologického postupu, pokynov bezpečnosti práce a
ďalších legislatívnych a iných požiadaviek

- koncoročný bonus vo výške mesačného platu, vzdelávanie, pružný pracovný čas, široký výber obedov, príspevok na stravovanie nad rámec zákona, vitamínové balíčky

Informácie o výberovom konaní

- prednostne sa vyžaduje ovládanie NJ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Forschner Slovakia, s.r.o. je dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2014. Výroba je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.
Spoločnosť Forschner Slovakia, s.r.o. je súčasťou koncernu Eugen Forschner, ktorá pôsobí vo svete (Nemecko, ČR, Turecko, Ukrajina, Mexiko, Albánsko) už viac ako 70 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3045393  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac