Skladník

Forschner Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nová Ves, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
620,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva skladnícke, baliace činnosti podľa inštrukcií
- zodpovedá za naskladnenie a vyskladnenie materiálu
- pracuje na PC so skladovým systémom (pohyb materiálu podľa interného elektronického systému)
- riadi sa smernicami tákajúcimi sa kvality a skladových predpisov
- podáva návrhy vedúcim k optimalizácii pracovných postupov a pracoviska, ...

13. plat, mesačné bonusy, firemné akcie, nápoje zdarma, vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

- výhodou je platný preukaz VZV

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Forschner Slovakia, s.r.o. je dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2014. Výroba je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.
Spoločnosť Forschner Slovakia, s.r.o. je súčasťou koncernu Eugen Forschner, ktorá pôsobí vo svete (Nemecko, ČR, Turecko, Ukrajina, Mexiko, Albánsko) už viac ako 60 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Forschner Slovakia, s.r.o.
Nová Ves 234
991 05 Sklabiná

Kontakt

ID: 3023591   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   620,00 €