Fyziater

Formula Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opavská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
7 - 12 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 3 600 EUR/mesiacvianočné odmeny - 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fyziatra - lekára (môže byť už v dôchodkovom veku) do zabehnutej ambulancie v Liečebnom centre TOMESA, Opavská 26, 83101 Bratislava Kramáre. Zrekonštruované fyziatrické oddelenie je plne materiálne a najnovšími prístrojmi vybavené.  Personál tvoria dve skúsené fyzioterapeutky.

Rozsah práce je možné dohodnúť od jedného do troch dní. Možnosť dochádzania do zamestnania aj vlakovým spojením mimo BA so zabezpečeným odvozom zo stanice do Liečebného centra. Preplatenie cestovania, prípadne ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyziatria

Liečebné centrum TOMESA poskytuje služby v oblasti dermatológia a FBLR

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Jablonická
Tel.: +421905637122
E-mail: poslať životopis
ID: 4802913  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac