Čašník/ čašníčka

Formula 2P, a.s.

Miesto práce
Bezručova 68, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní.
Privítanie a usádzanie hostí podľa aktuálnych voľných kapacít.
Poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov.
Prijímanie objednávok od zákazníkov.
Servírovanie objednaných pokrmov a nápojov.
Prijímanie a odovzdávanie reklamácií zodpovednému pracovníkovi.
Vyúčtovanie platieb v hotovosti, prípadne platobnou kartou.
Odnášanie použitých príborov, tanierov a pohárov zo stolov.
Zabezpečovanie rezervácií stolov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Príjemné vystupovanie na verejnosti
Komunikatívnosť
Ústretovosť
Odolnosť voči stresu

Penzión s reštauráciou FORMULA 2P už takmer 20 rokov poskytuje ubytovacie a stravovacie služby v širšom centre Trenčína. Denne pripravujeme cca 200 obedov z dennej ponuky, a la carte a špecialít.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3721879  Dátum zverejnenia: 22.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 5 EUR/hod.