Inžinier kvality

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava a Okolie
Termín nástupu
dohodou
Odmena
18 EUR/hod.odvíja sa od skúseností a kvalifikácie kandidáta

Koho hľadáme

Aktuálne hľadáme partnerov, živnostníkov na výkon inžinierskych činností v oblasti kvality na projekty v Bratislave, Nitre a Trnave.

Vaša náplň práce by spočívala v nasledových úlohách:

• Spracovanie reklamácií nakupovaných dielov v sériovom procese
• Analýza nakupovaných dielov a zostavy dielov, dokumentácia pre opravu chýb, definovanie dotknutého objemu, komunikácia s logistikou, dodávateľom a výrobou
• Riešenie kvalitatívnych problémov dodávateľských dielov nahlásených z výroby, auditu alebo záverečnej kontroly
• Iniciovanie, kontrola a sledovanie triediacich a prepracovacích činností, analýza a určenie príčiny závady
• Kontrola celého procesu výroby a skladov
• Spracovanie vyradených dielov podľa špecifikácií
• Iniciovanie analýzy
• Príprava a kontrola dokumentácie o prevode nákladov na dodávateľov
• Dokumentácia incidentov a ďalších sledovaných ukazovateľov v systémoch, ich aktualizácia a spracovanie
• Nezávislé monitorovanie vývoja kvality prideleného rozsahu spracovania a v prípade potreby iniciovať príslušnú eskaláciu
• Prezentácia výsledkov na pravidelných stretnutiach, vytváranie dokumentácie pre jednotlivé reklamácie a prehľadov stavu spracovania
• Iniciovanie a vykonávanie nápravných opatrení v prípade zistených odchýlok od schváleného stavu, udelenie technického schválenia týchto opatrení
• Spracovanie reklamácií vyplývajúcich zo sériových porúch u dodávateľa dielov v rozpore s technickými špecifikáciami
• Vzorkovanie
• Absolvovanie služobných ciest

Podmienky výkonu služby

živnostenské oprávnenie vydané príslušným úradom

Prečo s nami spolupracovať

• spolupráca na rôznych projektoch vrámci Slovenska- prioritne BA
• zmluva na dobu min. 18 mesiacov
• variabilné odmeny
• individuálne dohody podľa náročnosti zákazky
• uhrádzanie faktúr v termínoch splatnosti

Ak Vás táto ponuka oslovila, prosím zašlite nám Vaše CV. V prípade, že stále váhate, kontaktujte nás- radi zodpovieme Vaše otázky.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, materiálové inžinierstvo, výrobné technológie, kvalita

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CATIA - Mierne pokročilý
Administrácia SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou sú skúsenosti na obdobnej pozícii z hľadiska obsahu a rozsahu uvedenej náplne práce

• vysoká integrita a iniciatíva
• ochota učiť sa, flexibilita
• výborné komunikačné schopnosti
• odolnosť voči stresu
• efektívna organizácia času
• orientácia na cieľ
• požadujeme technické znalosti a prácu s technickou dokumentáciou
• oceníme skúsenosti s 8D metodikou a procesom vzorkovania
• určite sa budete cítiť istejšie, ak už máte skúsenosť s procesom výroby automobilov a jednotlivých komponentov

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Samuhel
Tel.: +421918737355
E-mail: poslať životopis
ID: 4362773  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 18 EUR/hod.