Supervízor

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola dochádzky pridelených ľudí
• Zabezpečenie plynulého chodu pracoviska
• Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel BOZP, PO, technologických postupov
• Zodpovednosť za 5S na pracovisku
• Práca s B2B systémom
• Spolupráca pri vytvárani pracovnej inštrukcie na projekty
• Komunikácia s projekt koordinátorom, so zákazníkom ohľadne nových projektov

• 2x do roka možnosť využiť sick day
• rekreačný poukaz po splnení podmienok
• pravidelné teambuildingy
• nadštandardné lekárske prehliadky

Na danom projekte je plánovaná 3. zmenná prevádzka, zmenovosť je 8 hodinová a to nasledovne:
Ranná zmena: 6:00 - 14:00
Poobedná zmena: 14:00 - 22:00.
Nočná zmena: 22:00 - 6:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, pracovitosť, schopnosť viesť tím, sebadisciplína, ochota pracovať na zmeny, analytické myslenie, schopnosť pracovať pod stresom

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Samuhel
Tel.: +421918737355
E-mail: poslať životopis
ID: 4351033  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac