Príď si zarobiť pred Vianocami (Operátor výroby)

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.+ príplatky za nočnú a víkendovú prácu podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manuálne zručných ľudí na výpomoc k nášmu klientovi do Hlohovca:

- práca podľa zadaných inštrukcii
- montáž a výpomoc na linkách
- mechanické úpravy a opravy
- odoberanie dielov a kompletizácia dielov
- balenie dielov podľa baliacej inštrukcie

- 100€ bonus za odporučenie nového kolegu
- dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosíme o zaslanie Vášho CV na uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- práca vhodná pre mužov aj ženy
- manuálna zručnosť, flexibilita
- dopravu si treba zabezpečiť individuálne

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4213767  Dátum zverejnenia: 30.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.