Voľné pozície

Výpomoc vo výrobe na 2 týždne

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bytča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
5,7 EUR/hod.príplatky počas nočnej a víkendovej zmeny podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov na základe pracovných inštrukcii
- montážne práce na výrobnej linke
- manipulácia s materiálom (kontrola a balenie)
- práca s náradím, obsluha manipulátorov a zariadení
- trojzmenná prevádzka
- práca v stoji

Zaujimavá možnosť privyrobenia si počas mesiaca september

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, prosím o zaslanie Vášho životopisu.
Vhodných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- vek 18 rokov

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselna 5/C
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Samuhel
E-mail: poslať životopis
ID: 3967302  Dátum zverejnenia: 12.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.