Voľné pozície

Personalista/recruiter

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie agendy pracovno-právnych vzťahov, príprava rámcových zmlúv, ich zmien
- Plánovanie a organizácia pohovorov
- Vedenie pohovorov
- Inzercia pracovných ponúk
- Vedenie internej databázy uchádzačov
- Mesačné reporty
- Zodpovednosť za presné a kompletné vedenie a aktualizácia personálnej agendy zamestnancov a subdodávateľských firiem
- Denná telefonická komunikácia s kandidátmi (vysvetlenie pozície, predstavenie spoločnosti, príprava na pohovor u klienta)
- Komunikácia na sociálnych sieťach
- Selekcia vhodných profilov a telefonické oslovovanie

- práca v mladom kolektíve
- práca v stabilnej spoločnosti
- firemný PC, firemný telefón

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.2.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, sociálne vedy - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Precíznosť a dôslednosť
Samostatnosť a zodpovednosť
Orientácia v pracovno-právnej agende
Analytické myslenie
Odolnosť voči stresu

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 5/C
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Janíková Kvietková
E-mail: poslať životopis
ID: 3870209  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac