Voľné pozície

Recruiting leader

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

» aktívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov o zamestnanie a ich selekcia
» organizácia pracovných pohovorov
» práca so sociálnymi sieťami a inzertnými portálmi
» práca s internou databázou záujemcov o zamestnanie a jej pravidelná aktualizácia
» reportovanie požiadaviek a splnenia cieľov na týždennej báze
» zabezpečenie plynulého chodu na oddelení recruiting/dispečing
» zodpovednosť za pridelené oddelenie
» organizovanie stretnutí s agentúrami dočasného zamestnávania
» zodpovednosť za včasne splnenie požiadaviek klientov na personál
» implementovanie nových metód získavania zdrojov
» vytváranie profesionálnej sieti prostredníctvom vzťahov s personálnymi špecialistami, vysokými školami a ďalšími partnermi

Ponúkame:
» dobré finančné hodnotenie (preplácanie nadčasov, bonusy pri odporučení nového kolegu)
» stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
» priateľskú pracovnú atmosféru
» služobný telefón, notebook
» príspevok na kurz anglického jazyka

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie na osobnom pohovore.
Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané kritériá

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, sociálne vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii minimálne 3 roky podmienkou

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 5/C
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Janíková Kvietková
Tel.: +421918899979
E-mail: poslať životopis
ID: 3784332   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300