Voľné pozície

SQA Engineer

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.9.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
individually - based on experience

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- To work to the requirements of the company´s Quality Management System and relevant procedures.
- Liaise with production personnel at all levels to provide advice and supplier quality performance feedback. 
- Liaise with various departments within our customer(s). 
- Liaise with the supplier base. 
- To carry out proactive concern investigation/analysis, and to recommend and co-ordinate all corrective action activity with the supplier base. 
- Monthly analysis and presentation of Supplier Quality performance data. 
- Maintain the supplier audit schedule and conduct supplier audits as necessar.

Informácie o výberovom konaní

ISO 9001,
IATF 16949 
SQA, SQE 
5S standards 
Accurate and effective communication

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

University degree, quality management or technical discipline with emphasis on quality
or
Secondary school education, quality technician or technical discipline with emphasis on quality + min.2 years extensive experience in quality at manufacturing environment

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselna 5/C
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Samuhel
Tel.: +421918737355
E-mail: poslať životopis
ID: 3760063   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   individually - based on experience