9 EUR/hod.
Voľné pozície

Teamleader

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 9€/hod, ohodnotenie na základe pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plnenia aktuálneho výrobného plánu (rozdelenie pracovníkov a zadelenie prác)
- zabezpečenie, aby výrobný proces prebiehal podľa nastavených systémov (dodržiavanie pracovných a kontrolných návodov, 5S, Layered audit, Kanban).
- zabezpečenie, aby výkonnostné ciele boli splnené na dennej báze (OEE, produktivita...).
- sledovanie ukazovateľovej, dohľad nad dodržiavaním kvality
- zabezpečenie vhodných pracovných podmienok v tíme a dohľad nad dodržiavaním disciplíny.
- podpora pri zavádzaní lean princípov.
- zúčastňovanie sa porád výrobného úseku
- zodpovednosť za plynulý a kontrolovaný tok materiálov
- odovzdanie a prevzatie zmeny
- vyhodnotenie výsledkov zmeny a zapísanie do príslušných formulárov a nahodenie korektných údajov do SAPu.
- vykonávanie jednoduchých a náročných montážnych prác podľa potreby na pracovisku

- možnosť kariérneho rastu a zvýšenia mzdy po zapracovaní
- dochádzkový bonus 100 Eur
- bonus za produktivitu až do výšky 90 Eur
- bonus za prácu v štvorzmennej prevádzke 100 Eur
- príplatky za nočnú prácu, prácu vo sviatok, prácu v sobotu a nedeľu podľa zákonníka práce
- príspevok zamestnávateľa na DDP /3. pilier/,
- vernostné za odpracované roky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske/elektrotechnické zameranie

Počet rokov praxe

2

- Znalosť noriem IATF 16 949, ISO 14001
- Znalosť kontrolných metód
- Znalosť výrobných procesov, KPI (ich výpočtu) a súvislostí v rámci svojho procesu
- tieto požiadavky sú nevyhnutné

Formel D is the global service provider of the automotive industry. We develop market-leading concepts as well as individual, scalable solutions along the entire automotive value chain – from development to production to aftersales.
The company was founded in 1993 at its headquarters in Troisdorf near Cologne. Today we employ several thousand people from 45 nations in more than 80 locations in 19 countries. Passion drives us, professionalism makes us stand out and team spirit makes us successful. We work at the core of the industry that moves us every day.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 5/C
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Janíková Kvietková
Tel.: +421918899979
E-mail: poslať životopis
ID: 3734525   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 9€/hod, ohodnotenie na základe pracovných skúseností