Voľné pozície

Project administrator

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

» Administratívne práce spojené s činnosťou prevádzky
» Komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku
» Podpora práce manažmentu, zastupovanie manažéra v niektorých administratívnych otázkach/ činnostiach
» Asistencia projektovému manažérovi
» Manažovanie administratívnych pracovníčok
» Organizovanie meetingov
» Výpomoc pri administratívnych úkonoch (vytváranie tabuliek a grafov, podklady na meetingy)

» práca v mladom kolektíve
» práca na TPP
» možnosť kariérneho rastu
» stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
» priateľská pracovná atmosféra
» motivujúce finančné ohodnotenie
» firemné vozidlo
» firemný notebook a telefón

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

» odolnosť voči stresu
» komunikatívnosť
» samostatnosť
» precíznosť
» výborné komunikačné schopnosti
» time managment
» organizačné schopnosti

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.

Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kutlíková 17
852 50 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Halenárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3622188   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 + príplatky