Voľné pozície

Autoelektrikár

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Dolné hony 2, Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 8€/ hod. + príplatky po zaučení je možnosť zvýšenia sadzby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Diagnostikovanie porúch na elektrických častiach motorových vozidiel.
- Identifikácia závad a následné vykonávanie opráv a údržby nedostatkov na elektroinštalácii.
- Stanovenie najvhodnejšieho spôsobu opravy nedostatkov na motorových vozidlách.
- Práca s meracími, diagnostickými prístrojmi a s technickou dokumentáciou.

- vhodné mzdové ohodnotenie
- nočné príplatky 20%
- víkendové príplatky
- možnosť bonusov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

skúsenosti s finálnou kontrolou vítané

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.

Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tamaškovičová 17
91701 Trnava
ID: 2987439   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 8€/ hod. + príplatky po zaučení je možnosť zvýšenia sadzby