Voľné pozície

Vodič vysokozdvižného vozíka

Formel D Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 7€/hod + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za uskladnenie tovaru
príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu
nakládka, vykládka, preberanie a odvoz tovaru
obsluha VZV, paletizačného zariadenia a dopravných pásov

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- vysoká miera flexibility

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.

Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tamaškovičová 17
91701 Trnava
ID: 2622241   Dátum zverejnenia: 7.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 7€/hod + príplatky