Logo Form Factory Slovakia s.r.o.

Construction Manager

Form Factory Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihned
2 800 - 3 000 EUR/mesiacK fixnej ​​mzde patrí aj bonusová zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME?

Hľadáme skúseného Construction Manager pre našu dynamicky sa rozvíjajucej siete fitness klubov Form Factory na Slovensku.

Budete mať kľúčovú úlohu v zaistení kvality a bezproblémovej prevádzky a realizácie predovšetkým novo otváraných klubov v rámci Slovenska. Pokiaľ ste skúsený/á v oblasti stavieb a zvládnete realizovať plánované projekty a rekonštrukcie, budeme radi, keď sa pripojíte k nášmu tímu.

ČO BUDETE ROBIŤ?

Riadiť projekty v rámci otvárania nových fitness klubov
• Priebežne dohliadať, kontrolovať a zabezpečovať riadny priebeh stavby podľa príslušnej projektovej dokumentácie, rozhodnutí a opatrení stavebného úradu, všeobecnými požiadavkami na výstavbu a podľa stanovených právnych a technických predpisov a noriem
Spolupráca s projektantom vykonávajúcim autorský dozor
• Vedenie technickej a foto dokumentácie
• Organizovanie kontrolných dní a vytváranie zápisov
• Pravidelná komunikácia a reportovanie s Line Managerom
• Reagovanie a riešenie nastalých situácií
• Riešenie časových oneskorení a uplatňovanie prípadných sankcií
Záverečná predávka dokončeného diela a prípadná náprava zistených závad

ČO POŽADUJEME?

SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
Praxi v odbore min. 5 rokov
Angličtinu na komunikatívnej úrovni C1
• Vysokú mieru zodpovednosti a flexibilty v rámci riadenia paralelných projektov
• Znalosť legislatívy a predpisov týkajúcich sa správy nehnuteľností
• Orientáciu v technológiách
Schopnosť efektívne riadiť tím a spolupracovať s rôznymi oddeleniami/pobočkami
• Znalosť Excelu
Vodičský preukaz sk. B

ČO PONÚKAME?

• Príležitosť stať sa súčasťou dynamicky sa rozvíjajucej siete fitness
• Dlhodobé, stabilné zamestnanie v modernom fitness prostredí
• Nástup možnýihneď
• Adekvátne finančné ohodnotenie plusprovíznu zložku mzdy
• Možnosť podieľať sa na lukratívnych projektoch v rámci odboru
• Vstup do klubov Form Factory, Členstvo pre osobu blízku, MultiSport karta
• Volné dni v podobe My days
• Stravenky
• Školenia, firemné akcie a pestrú a neformálnu firemnú kultúru

Chceš spoločne s nami meniť svet fitness? Tak neváhaj a pridaj sa do našej #FormFactoryFamily!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Form Factory Slovakia s.r.o. je súčasťou Fit Invest International sp. z o.o. Spoločnosť pôsobí na poľskom trhu od roku 2001. Spoločnosť je prevádzkovateľom Form Factory fitness a wellness klubov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Darina Oktávcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4816444  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac