Club Manager pre sieť fitness klubov

Form Factory Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
April
1 800 - 2 600 EUR/mesiacHorná hranica je závislá na výsledkoch klubu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvládneš viesť vlastný tím a zaistiť prevádzku fitness klubov doslova od podlahy až po strop? Nebojíš sa riešiť krízové situácie, vieš komunikovať s klientmi a máš predajné zručnosti? Chceš byť súčasťou najrýchlejšie sa rozširujúcej siete fitness klubov Form Factory v Bratislave?

KOHO SI PREDSTAVUJEME?

Skúseného manager/ku s komplexnými skúsenosťami s vedením prevádzky a tímu. Človeka, ktorý má obchodné myslenie, ale zároveň nezabúda na to, že pracuje s ľuďmi a pre ľudí. Jednoducho niekoho, kto sa nebojí výziev a má ťah na bránku!

V ČOM SPOČÍVA ÚLOHA CLUB MANAGERA?

Kompletné a riadne zaistenie chodu Form Factory klubov
Vedenie tímu Recepčných
Aktívne riadenie a vyhodnocovanie plnenia zadaných cieľov
• Zavádzanie a dohľad nad dodržiavaním smerníc
Plánovanie smien, dochádzky
• Pravidelné odovzdávanie finančných uzávierok
Administratíva - spracovanie žiadostí, emailová & telefonická komunikácia
• Zaistenie adekvátneho technického stavu klubu
• Objednávky tovaru a inventarizácia
Komunikácia s klientmi
• Spolupráca s externistami (Osobní tréneri, Inštruktori)
• Kooperácia s ostatnými oddeleniami (HR, Marketing apod.)
• Ďalšie úkony podľa potreby

ČO NA POZÍCIU POŽADUJEME?

Predchádzajúca skúsenosť s prevádzkou a aktívnym predajom (služby a produkt)
Skúsenosti s vedením tímu
Angličtinu na komunikatívnej úrovni B2
Zodpovednosť, flexibilitu, dobrý time-management a schopnosť konať v krízových situáciách
• Profesionálne vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti a schopnosť kooperovať s ostatnými oddeleniami
• Praktická znalosť MS Office programov
• Zmysel pre fair play

ČO NA OPLÁTKU PONÚKAME?

Príležitosť stať sa súčasťou najrýchlejšie sa rozširujúcej siete fitness klubov
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
• Adekvátne finančné ohodnotenie plus bonusovú zložku mzdy
• Možnosť kariérneho rastu a šancu podieľať sa na zaujímavých projektoch
Vstup do klubov Form Factory, Členstvo pre osobu blízku, MultiSport karta
Dodatková dovolenka, voľné dni v podobe Sick days & My days
Stravenkový paušál
• Školenia, osobný rozvoj a firemné akcie

Chceš spoločne s nami meniť svet fitness? Tak neváhaj a pridaj sa do našej #FormFactoryFamily!

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa začne zhruba od 8.4. 2024.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Služby, Fitness

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsot Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Do nášho tímu hľadáme nových kolegov a kolegyne, ktorí sa neboja výziev a ktorí majú predchádzajúce skúsenosti s prevádzkou a vedením tímu. Kolegov, ktorí sú zodpovední, flexibilní a proaktívni.

Form Factory Slovakia s.r.o. je súčasťou Fit Invest International sp. z o.o. Spoločnosť pôsobí na poľskom trhu od roku 2001. Spoločnosť je prevádzkovateľom Form Factory fitness a wellness klubov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4793002  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac