Vedúci Gastro Prevádzky

FORK group s.r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 24, 962 21 Lieskovec
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac Pracovná doba Pondelok - Piatok /07.00 - 15.30/. Možnosť zvýšenia mzdy po skúšobnej dobe a zvládnutí pracovnej náplne. Mesačné bonusy z dosiahnutej tržby. Koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie prevádzky.
- Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb.
- Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení.
- Koordinácia činností a práce podriadeného personálu, zadeľovanie služieb a náplne práce.
- Práca s kasou a zúčtovanie
- Kontrolná činnosť.
- Vypracovávanie jedálnych lístkov, hmotná a finančná zodpovednosť, inventúry.
- Zodpovednosť za bezchybný chod prevádzky.
- Zodpovednosť za dodržiavanie prísnych hygienických predpisov, technologických výrobných postupov, gastronomických zásad a jednotných zásad obsluhy.
- Operatívne riešenie problémov

- Pracovná doba Pondelok - Piatok 07.00 - 15.30
- Možnosť zvýšenia mzdy po skúšobnej dobe a zvládnutí pracovnej náplne.
- Mesačné bonusy z dosiahnutej tržby.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Interné školenia.
- Zamestnanecké zľavy v celej sieti FORK Group
- Odmeny pri pracovných jubileách.
- Zabezpečená strava 1 x denne
- Vianočné odmeny / vianočný večierok
- Team building

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci gastronomickej prevádzky

Počet rokov praxe

2

- Predchádzajúce skúsenosti s riadením gastro prevádzky sú nevyhnutné, pričom sa uprednostňujú minimálne 2 roky praxe.
- Manažérske zručnosti so schopnosťou inšpirovať sa a dobre komunikovať s tímom.
- Práca so zákazníkmi, riešenie reklamácií
- Znalosť kontroly zásob a účtov ziskov a strát.
- Ambícia na neustály rozvoj podnikania
- Užite si prácu pre spoločnosť, ktorá robí veci inak

Je to vynikajúca príležitosť pre dynamických milovníkov gastronómie, aby sa pripojili k našej súkromnej reštauračnej sieti a prispeli k dosiahnutiu jej rozvoja. Máme naplánované otváranie nových prevádzok, ponúkame jedinečnú príležitosti na rozvoj vašej kariéry.

Naším cieľom je vytvoriť uvoľnené, priateľské a zábavné prostredie plné ľudí, ktorí sú nadšení a informovaní o tom, čo robíme.

Zapojte sa do kolektívneho úsilia, aby PIKART bol pre našich zákazníkov obľúbeným miestom na relax.
ID: 3912797  Dátum zverejnenia: 17.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac