Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Preprava nových automobilov do 3,5t B+E, do 5t C+E

FORGÁČ Trans s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiacNástupný plat 1600 eur netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava nových automobilov po predajniach na odťahovom vozidle do 3,5t plus vlečka do 3,5t-potrebný vodičský preukaz B+E a preprava na odťahovom vozidle do 5t plus vlečka do 3,5t-potrebný vodičský preukaz C+E. Prevažne sa jedná o kraj BA a blízke okolie, ale vždy sa začína a končí v BA. Trasy sa jazdia rovnaké. Vážnych záujemcov poprosím aby ma kontaktovali telefonicky od 7:00 do 17:00 v pracovných dňoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

komunikatívny, príjemné vystupovanie

Rodinná firma založená v roku 2010, ktorá sa zaoberá prepravou, kúpou a predajom tovaru.
ID: 4558508  Dátum zverejnenia: 31.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac