Pracovník call centra

FOREVER LIVING PRODUCTS SLOVAK REPUBLIC, s.r.o.

FOREVER LIVING PRODUCTS SLOVAK REPUBLIC s.r.o., Priemyselná, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem telefonických objednávok, spracovanie e-shopových obj.
zákaznícky servis

13- ty plat, ticket restaurant karta, joga pre zamestnancov,fitko,
masáže 2x do mesiaca na pracovisku,práca bez smien.

Sme zahraničná firma, 23 rokov pôsobiaca v SR. Zaoberáme sa predajom potravinových doplnkov v predajniach, cez telefón a cez internet. Prosíme poslať foto k životopisu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.7.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

priateľská a ústretová komunikácia,schopnosť zvládať stresové
situácie,mravná bezúhonnosť,

Sme americká medzinárodná spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších svetových producentov a distribútorov aloe vera produktov pre zdravie a krásu. Už viac ako 20 rokov distribujeme na Slovensku produkty Aloe Vera, všetkým nadšencom zdravého životného štýlu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Priemyselná 1/A
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karin Kiszlingová
Tel.: 02/5441 6961
E-mail: poslať životopis
ID: 3929121  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac