Zástupca vedúceho skladu

FOREVER LIVING PRODUCTS SLOVAK REPUBLIC, s.r.o.

Miesto práce
Žabí majer, Rača
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiac+13- ty plat,možnosť odmien vo výške 15%,príspevok na dopravu do 60,- eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladník bude prijímať, vykladať a nakladať, triediť a predávať , baliť tovar podľa objednávok pre zákazníkov.Môže jazdiť na vysokozdvižnom vozíku,na
ktorý bude podľa potreby na náklady firmy zaškolený.
Skladové hospodárstvo, vybavovanie Fa, reklamácií,dodacích listov.

Bude spolupracovať s ostatnými zamestnancami.

Sme stabilná firma, pôsobíme na Slovensku 24 rokov ,40 rokov vo svete,13 - ty plat,príspevok na dopravu do 60,-eur mesačne.
Možnosť používať výrobky spoločnosti počas práce vo firme.Práca v sklade.Pohyblivá zložka mzdy až do 15% brutto
Priateľské prostredie zahraničnej firmy. Víkendy voľné.Žiadne nočné a víkendové smeny.Vstupná karta do Golem klubu.Voľno na Štedrý deň a na Silvestra.

Dokumenty, životopisy prosíme posielať s fotografiou v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skladník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

prax na vysokozdvižnom vozíku veľmi vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Loajalita, etika, slušnosť,spoľahlivosť,zodpovednosť,
bezúhonnosť, schopnosť manipulovať s 15 - 18 kg zásielkami,základná znalosť PC,schopnosť čítať a komunikovať v Sj.

Sme americká medzinárodná spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších svetových producentov a distribútorov aloe vera produktov pre zdravie a krásu. Už viac ako 20 rokov distribujeme na Slovensku produkty Aloe Vera, všetkým nadšencom zdravého životného štýlu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3693425  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac