Marketingový manažér

FOREVER LIVING PRODUCTS SLOVAK REPUBLIC, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
06.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.100,- eur podľa praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude: príprava marketingových materiálov, organizovanie podujatí usporiadaných firmou,
vycestovanie do miest, kde sa konajú akcie firmy, sprevádzanie distribútorov na
zahraničné podujatia, tlmočenie, marketingové plánovanie, príprava propagačných materiálov, brožúr a letákov, online marketing, komunikácia na soc. sieťach, manažment webovej stránky, spolupráca s externými dodávateľmi a grafikmi.

V našej firme sa môžete tešiť na : 13-ty plat, parkovanie pre zamestnancov, produkty firmy pre zamestnancov k dispozícii v práci, služby maséra, obedové poukážky, pekná čistá kancelária s výhľadom na stromy a Karpaty, mladý kolektív,nepracuje sa na smeny, vstup do posilňovní v sieti Golem, pitný režim, jazykový kurz podľa potreby zamestnancov, firemné akcie

V prípade, že vás ponuka zaujala pošlite životopis s fotografiou v slovenčine.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, spoločnosť Forever Living Products si však vyhradzuje právo kontaktovať iba tých uchadzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.12.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

serióznosť, čestnosť, spoľahlivosť, príjemný vzhľad a diplomatické vystupovanie,samostatnosť pri riešení úloh, mravná bezúhodnosť,ochota, komunikačné schopnosti, kreativita, loajalita, flexibilita, trpezlivosť,

Sme americká medzinárodná spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších svetových producentov a distribútorov aloe vera produktov pre zdravie a krásu. Už viac ako 20 rokov distribujeme na Slovensku produkty Aloe Vera, všetkým nadšencom zdravého životného štýlu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Priemyselná 1/A
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karin Kiszlingová
Tel.: 02/5441 6961
E-mail: poslať životopis
ID: 3532652   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.100,- eur podľa praxe a skúseností