IT Business Development Manager

Fores Technology Group

Prievozská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností daného kandidáta je požiadavka na mzdové ohodnotenie posudzovaná individuálne + variabilná zložka mzdy v závislosti od plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme a koho hľadáme?
Sme spoločnosť poskytujúca komplexné IT služby, s dlhoročným pôsobením na slovenskom i zahraničnom trhu. Neponúkame "krabicové" riešenia, ponúkame inovatívne riešenia na mieru. Do nášho tímu, hľadáme parťáka s dušou obchodníka.

Toto všetko by mal zvládnuť :
- aktívne vyhľadávať nové obchodné prípady (B2B),
- udržiavať a rozširovať dobré vzťahy s klientmi,
- identifikovať potreby zákazníkov, samostatne viesť obchodné rokovania,
- prezentovať portfólio našich SW služieb a riešení na mieru,
- konzultovať pripravované projekty s oddelením vývoja,
- zodpovedať za tvorbu obchodnej ponuky a prípravovať cenové ponuky,
- úzko spolupracovať s tímom,
- vyhodnocovať obchodné aktivíty,
- sledovať nové trendy,
- veľkou výhodou je orientácia v IT produktoch.

- stabilná a úspešná slovenská IT spoločnosť založená v roku 1996,
- zaujímaví komerční zákazníci z celého Slovenska a veľké zahraničné projekty,
- vzdelávanie a odborná príprava prostredníctvom pravidelných školení, workshopov a firemných meetingov,
- samozrejmosťou sú automobil, notebook, mobilný telefón,
- príspevok 3.pilier DDS,
- flexibilná pracovná doba,
- možnosť využitia home office,
- neformálna, rodinná atmosféra a super kolegovia,
- nápoje a občerstvenie na pracovisku,
- teambuildingy.

Váš životopis odborne posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať do 01.03.2023. Výberové konania prebiehajú štandardne formou individuálneho rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

3

- podmienkou sú skúsenosti ako Sales alebo Account Manager,
- aktívna znalosť angličtiny (slovom aj písmom),
- výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a profesionálne vystupovanie,
- schopnosť pracovať samostatne a rozhodovať sa,
- proaktívny prístup,
- skúsenosti s predajom služieb a vývojom softvéru na mieru,
- znalosť IT prostredia.

Fores Technology Group je skupina spoločností ForesServices, s.r.o. a ForesApps, s.r.o. poskytujúcich komplexné služby v oblasti IT. Zameriavame sa hlavne na inovatívne riešenia pre zákazníkov z komerčnej sféry. Naším cieľom je pomáhať zákazníkom naplniť ich vízie pri vytváraní hodnôt prospešných pre nás všetkých. Dbáme pri tom na transparentný a férový prístup ku všetkým zainteresovaným stranám - zákazníkom, partnerom aj našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4363765  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac