1st Level Support Specialist

ForesServices, s. r. o.

Miesto práce
ForesServices, s. r. o., Prievozská 14, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacSupport pre klienta poskytujeme od 7:00 - 23:00 vrátane víkendov, sviatkov. Tu bude mzda zohľadnená príplatkami podľa Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/ kolegyňu na pozíciu prvostupňovej podpory. Primárnou úlohou bude sledovanie a identifikovanie incidentov a riešenie jednoduchých technických problémov. Zložitejšie incidenty budú eskalované na druhostupňovú úroveň podpory.

Schopnosť plynulo po anglicky komunikovať so zákazníkom či už ústne alebo písomne vrátane technických pojmov na dennej báze.
Základy správy OS Windows (klientských) – kontá, oprávnenia, beh služieb, inštalácia softvéru, analýza systémových logov, periférie (hlavne tlačiarne)
Základy používania Linuxu (Ubuntu/CentOS/RHEL).
Spoľahlivosť a pro-zákaznícke myslenie.

Veľkou výhodou sú skúsenosti v nasledovných oblastiach
o Správa MS SQL Servera,
o správa Windows Server-ov,
o správa/fungovanie Active Directory,
o diagnostika problémov behu JavaScriptu v prehliadači,
o správa/fungovanie počítačových sietí,
o Linux (Ubuntu/CentOS/RHEL) – zbiehanie služieb a sledovanie ich stavu – RabbitMQ, Redis, ElasticSearch, Kibana

Stabilná a úspešná slovenská IT spoločnosť založená v roku 1996
Zaujímaví komernční zákazníci z celého Slovenska a veľké zahraničné projekty
Podpora vzdelávania – máme radi ak sa naši ľudia rozvíjajú
Radi podporíme akýkoľvek nápad na školenie, certifikáciu a pod.

Váš životopis odborne posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí budú spĺňať požadované kritériá, budeme kontaktovať do 26.03.2021. Prvé kolo pohovorov bude prebiehať online cez Microsoft Teams.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

VŠ vzdelanie technického zamerania
SŠ tecnického zamerania s podmienkou praxe min 3 roky na podobnej pozícii
Zrelá osobnosť s rozvinutými komunikačnými schopnosťami
Analytické myslenie so zameraním na detaily a súčasným zachovaním celkového pohľadu na problematiku;
Pripravenosť logicky argumentovať;
Schopnosť prichádzať s návrhmi;
Proaktívny a zodpovedný prístup k práci;
Protímová orientácia

Fores Technology Group je skupina spoločností poskytujúcich komplexné služby v oblasti IT. Zameriavame sa hlavne na inovatívne riešenia pre zákazníkov z komerčnej sféry. Naším cieľom je pomáhať zákazníkom naplniť ich vízie pri vytváraní hodnôt prospešných pre nás všetkých. Dbáme pri tom na transparentný a férový prístup ku všetkým zainteresovaným stranám - zákazníkom, partnerom aj našim zamestnancom.  Aktuálne sú členmi skupiny spoločnosti ForesServices, s.r.o. a ForesApps, s.r.o.
„Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie, ktorí nám zašlú svoj profesijný životopis a súvisiace dokumenty, budeme spracúvať na účely výberového konania. Poskytnutie údajov je nevyhnutné na účasť vo výberovom konaní. Osobné údaje uchádzačov, ktorí nepostúpia do užšieho výberu na ponúkanú voľnú pracovnú pozíciu zlikvidujeme bezodkladne po vyhodnotení životopisu ako nevyhovujúceho. Osobné údaje ostatných uchádzačov (ktorým oznámime, že postupujú do užšieho výberu) v rozsahu údajov uvedených v životopise, motivačnom liste, iných zaslaných prílohách a ďalších údajov získaných v priebehu výberového konania (napr. pri osobnom pohovore) budeme spracúvať na tento účel po dobu do skončenia výberového konania. Spracúvanie údajov uchádzačov o zamestnanie je nevyhnutné, aby sa na základe žiadosti dotknutej osoby vykonali opatrenia pred uzatvorením zmluvy (predzmluvné vzťahy). Bližšie informácie o podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov nájdete v sekcii „Spracovanie osobných údajov“ na našej webovej stránke.“ (Detaily GDPR)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4041590  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac