Pomocný kuchár/kuchárka do kuchyne v Hoteli Astrum Laus

FORESPO PÁLENICA a. s.

Miesto práce
Business Hotel ASTRUM Laus, P. O. Hviezdoslava, Levice
Termín nástupu
1.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
624,00€/mesiac + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho hotelového tímu na pozíciu pomocná sila do kuchyne.
Náplň práce:
- príprava jedál
- pomocné práce v kuchyni

- zamestnanecká strava
- pre dochádzajúcich mimo Levíc možnosť bezplatného ubytovania
- možnosť využívania hotelových služieb
- wellness gratis
- parkovanie v podzemnej garáži
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- komunikatívnosť
- samostatný a zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť

Business Hotel Astrum Laus**** bol pre širokú verejnosť otvorený v októbri 2010 priamo v centre mesta Levice. Výsledkom je skĺbenie serióznosti a luxusu s nefalšovanou hravosťou farieb a neobvyklosťou tvarov. Dômyselne navrhnutý moderný interiér spája kov a sklo s prírodnými materiálmi drevom a kameňom. Spolu so svetelnými efektmi vytvárajú príjemnú a serióznu atmosféru business štýlu..

Hotel Astrum Laus je hotelovo-kongresové centrum ponúkajúce okrem ubytovania aj služby reštaurácie, kaviarne a lobby baru. Nachádza sa tu tiež wellness a fitness centrum, ktoré sú ideálnym miestom na odreagovanie sa po náročnom dni alebo na víkendový oddych. V hoteli sa nachádza podzemná garáž s dvomi podlažiami.

Hotel vyniká kongresovými priestormi, ktoré patria svojou kapacitou medzi najväčšie v regióne. Variabilita je zabezpečená rôzonorodosťou priestorov a posuvnými zvukotesnými stenami s kapacitou až 400 osôb. Samozrejmosťou je kompletné moderné technické vybavenie konferenčných miestností.
Priestory sú vhodné aj pre spoločenské akcie a rodinné oslavy a svadby.

V rámci ubytovania ponúka hotel zákazníkom štandardné izby, veľké apartmány, malé apartmány a dve bezbariérové izby pre imobilných hostí. Všetky izby sú moderné, klimatizované, s komplexne zariadenou kúpeľnou, vybavené LCD televízorom, telefónom, minibarom a trezorom. Vysokorýchlostné WIFI pripojenie na internet môžu hostia využívať v celom hoteli. Hotel ponúka dokopy až 68 izieb, čo predstavuje 136 pevných lôžok, resp. 164 lôžok vrátane prísteliek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3641339  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624,00€/mesiac + odmeny