Stáž na náš Sales Department v IT spoločnosti vhodná pre študentov obchodu a marketingu

Fores Technology Group

Prievozská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme a koho hľadáme?
Sme spoločnosť poskytujúca komplexné IT služby, s dlhoročným pôsobením na slovenskom i zahraničnom trhu. Neponúkame "krabicové" riešenia, ponúkame inovatívne riešenia na mieru. Do nášho tímu, hľadáme parťáka s dušou obchodníka a marketingu.

Toto všetko by si mohol postupne zvládnuť
- aktívne vyhľadávať nové obchodné prípady (B2B),
- udržiavať a postupne aj rozširovať dobré vzťahy s klientmi,
- postupne sa prepracovať k samostatnému vedeniu obchodných rokovaní,
- prezentovať portfólio našich SW služieb a riešení na mieru,
- konzultovať pripravované projekty s oddeleniami naprieč spoločnosťou,
- postupne zodpovedať za tvorbu obchodnej ponuky, pripravovať cenové ponuky a marketingové riešenia,
- sledovať nové trendy v oblasti obchodu a marketingu.

Výberové konania budú prebiehať štandardne formou individuálneho rozhovoru v dvoch kolách. V prvom po osobnom stretnutí ťa posúdime a na základe toho dostaneš vypracovať zadanie do 2.kola, ktoré nám aj následne sám odprezentuješ. Zároveň daj o sebe krátke info, prečo by sme si mali vybrať práve teba .
„Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie, ktorí nám zašlú svoj profesijný životopis a súvisiace dokumenty, budeme spracúvať na účely výberového konania. Poskytnutie údajov je nevyhnutné na účasť vo výberovom konaní. Osobné údaje uchádzačov, ktorí nepostúpia do užšieho výberu na ponúkanú voľnú pracovnú pozíciu zlikvidujeme bezodkladne po vyhodnotení životopisu ako nevyhovujúceho. Osobné údaje ostatných uchádzačov (ktorým oznámime, že postupujú do užšieho výberu) v rozsahu údajov uvedených v životopise, motivačnom liste, iných zaslaných prílohách a ďalších údajov získaných v priebehu výberového konania (napr. pri osobnom pohovore) budeme spracúvať na tento účel po dobu do skončenia výberového konania. Spracúvanie údajov uchádzačov o zamestnanie je nevyhnutné, aby sa na základe žiadosti dotknutej osoby vykonali opatrenia pred uzatvorením zmluvy (predzmluvné vzťahy). Bližšie informácie o podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov nájdete v sekcii „Spracovanie osobných údajov“ na našej webovej stránke.“ (Detaily GDPR)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​- aktívna znalosť angličtiny (slovom aj písmom),
- výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a príjemné vystupovanie,
- schopnosť sa rád učiť nové veci,
- proaktívny prístup.

Fores Technology Group je skupina spoločností ForesServices, s.r.o. a ForesApps, s.r.o. poskytujúcich komplexné služby v oblasti IT. Zameriavame sa hlavne na inovatívne riešenia pre zákazníkov z komerčnej sféry. Naším cieľom je pomáhať zákazníkom naplniť ich vízie pri vytváraní hodnôt prospešných pre nás všetkých. Dbáme pri tom na transparentný a férový prístup ku všetkým zainteresovaným stranám - zákazníkom, partnerom aj našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Fridman
E-mail: poslať životopis
ID: 4820846  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.