Obchodný zástupca

Förch Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
07 - 08 / 2020
500 - 1 000 EUR/mesiacfixný plat = 500 EUR + mes. garant. provízia = 375 EUR + mes. garant. prémie za DB abs. = 125 EUR. Spolu je to 1.000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci upevňovania predajného týmu hľadáme posily do nášho predajného týmu v divízii Autoopravárenstva a Stavebníctva. Hlavnými úlohami po intenztívnom zaškolení v Prahe bude rozvoj obchodných vzťahov vo zverenej oblasti s už existujúcimi zákazníkmi, ale hlavne získavanie nových zákazníkov.
Chceme mať pracovitých a lojálnych zamestnancov, ktorí budú vedieť predávať a prezentovať naše výrobky, poskytovať predajný a popredajný servis, budovať vzťahy so zákazníkmi založené na spoľahlivosti a férovosti.

- možnosť si výrazne ovplyvňovať svoju mzdu
- profesný a osobný rast
- pravidelné školenia
- nákup za zamestnanecké ceny
- benefity súvisiace s KM = kariérovým modelom
- služobné auto aj na súkromné účely
- mobilný telefón + tablet

žiadame o zaslanie profesného životopisu vrátanie aktualnej fotografie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Autoopravárenstvo, stavebníctvo a priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pracovitosť a časová flexibilita
- ochota a chuť sa učit novým veciam
- získavanie nových zakazníkov
- akceptácia firemných štandardov
- cieľavedomosť a ochota cestovať
- trpezlivosť + počkať si na výsledok
- komunikácia, lojalita
- budovanie vzťahov + kolegialita

Sme Förch Slovensko s.r.o., slovenský predajca silnej nemeckej značky a už 17 rokov zásobujeme na našom trhu autoservisy, stavebné firmy, priemyselné a prevádzkové dielne spotrebným materiálom pre skutočných profesionálov.
Vďaka našej kvalite, šírke sortimentu a prístupu k zákazníkom sme vždy ich prvou voľbou!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3627310  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac