Obchodný zástupca

Forbo Siegling s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac- štvrťročné odmeny závislé na obrate a výsledkoch, - možný príplatok za servisnú pohotovosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základná znalosť ponúkaných materiálov a služieb,
- komerčná práca s existujúcim okruhom zákazníkov,
- vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov,
- prezentácia ponúkaných výrobkov, prác a služieb,
- zodpovednosť za plnenie osobného plánu predaja,
- spoluzodpovednosť za plnenie celkového plánu predaja,
- základné znalosti práce s PC,
- schopnosť spracovať a vyhodnotiť informáciu z trhu,
- schopnosť spracovať správy a analýzy za svoj okruh pôsobnosti,
- dobrá orientácia na trhu,
- ochota zúčastňovať sa servisných zásahov, prípadne ich samostatne vykonávať je výraznou výhodou,

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Bonusový systém
Služobné vozidlo
Sociálny program
Práca z domu
Pravidelné platové navýšenie

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť bude kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie na verejnosti,
- samostatnosť,

Forbo Movement je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v 36 krajinách sveta a líder v oblasti výroby transportných pásov pre potravinársky, papierový, energetický a ťažký priemysel, služby, logistiku, letiská alebo šport. Forbo na Slovensku pôsobí od roku 2004 a zamestnáva už 340 zamestnancov. Zameriavame sa na kvalitu nielen vo výrobe, ale našou snahou je vytvárať hodnoty a štandardy aj vo vytváraní pracovných podmienok pre spokojnosť svojich ľudí.
Divízia Movement Systems je globálny priemyselný líder pre dodávanie vysokokvalitných dopravníkových a spracovateľských pásov ako aj plastových modulových pásov, hnacích remeňov, rozvodových remeňov a plochých pásov vyrobených zo syntetických materiálov. Využívajú sa mnohými spôsobmi nielen vo výrobe, ale aj v sektoroch predaja a služieb, napr. ako dopravníkové a spracovateľské pásy v potravinárskom priemysle, ako bežecké pásy vo fitness štúdiách, alebo ako ploché pásy v systémoch triedenia listových zásielok.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4169218  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac