Manažér kvality

Forbo Siegling s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, okres Malacky
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamickú osobnosť schopnú riadiť oblasť kvality a implementovať procesy v rámci globálnej politiky kvality spoločnosti Forbo. Ponúkame možnosť uplatnenia kreativity v oblasti zlepšovania procesov a v rámci účasti na projektoch v oblasti kvality, ako aj priestor pre aktívne riešenia pre zabezpečenie spokojnosti zákazníkov.
Zodpovednosti na pozícií manažéra kvality v našej spoločnosti zahŕňajú aj účasť na auditoch, vytváranie štandardov kvality a pracovných postupov, ich zavádzanie a dodržiavanie v rámci integrovaného systému kvality ISO, spracovanie reportov a prehľadov o výkonnosti systému kvality. Ďalej posudzovanie interných a externých reklamácií, spracovanie a dokumentácia výsledkov reklamácií a navrhovanie a implementácia nápravných opatrení a sledovanie ich efektivity.
Pre udržanie úrovne kvality je jednou zo zodpovedností zabezpečovanie kontinuálneho vzdelávania zamestnancov v oblasti kvality.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality, technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu uvítame manažéra so schopnosťou presadiť si dodržiavanie požiadaviek na kvalitu, schopnosťou zorganizovať všetky aktivity. Dôležitá je pre nás aj schopnosť riadiť procesy a implementovať inovácie, ako aj analytické myslenie, potrebné pre rýchle riešenia a rozhodovanie.

Forbo Movement je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v 36 krajinách sveta a líder v oblasti výroby transportných pásov pre potravinársky, papierový, energetický a ťažký priemysel, služby, logistiku, letiská alebo šport. Forbo na Slovensku pôsobí od roku 2004 a zamestnáva už 340 zamestnancov. Zameriavame sa na kvalitu nielen vo výrobe, ale našou snahou je vytvárať hodnoty a štandardy aj vo vytváraní pracovných podmienok pre spokojnosť svojich ľudí.
Divízia Movement Systems je globálny priemyselný líder pre dodávanie vysokokvalitných dopravníkových a spracovateľských pásov ako aj plastových modulových pásov, hnacích remeňov, rozvodových remeňov a plochých pásov vyrobených zo syntetických materiálov. Využívajú sa mnohými spôsobmi nielen vo výrobe, ale aj v sektoroch predaja a služieb, napr. ako dopravníkové a spracovateľské pásy v potravinárskom priemysle, ako bežecké pásy vo fitness štúdiách, alebo ako ploché pásy v systémoch triedenia listových zásielok.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2642343  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou