Operátor výroby

Forbo Siegling s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
717 EUR v skúšobnej dobe, 732 EUR základná mzda + 62 EUR variabilná zložka po skúšobnej dobe. Dochádzkový bonus 20 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* pracovná činnosť zameraná na výkon jednotlivých technologických krokov - výroba transportných pásov
* kontrola kvality výrobku

Fyzicky nenáročná práca vhodná pre manuálne zručných ľudí.
Práca v dvojzmennej prevádzke na 8 hodinových zmenách v nerovnomernom režime zmien.
Možnosť odpracovať nadčas cez víkend a počas sviatku.
Uvítame aj absolventov.

* pracovný pomer - stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti,
* odmeňovací systém s pravidelným platovým navýšením,
* príplatky za nadčas, nočnú prácu, víkend a sviatky nad rámec Zákonníka práce,
* dochádzkový bonus 20 EUR,
* príspevok na dopravu,
* príspevok na čistenie pracovných odevov,
* mimoriadne ocenenie zamestnanca mesiaca za každé oddelenie,
* cafeteria - Hot Drinks pre zamestnancov zdarma,
* stravné lístky pre každého zamestnanca s možnosťou stravovania priamo v areáli s príspevkom zamestnávateľa - doplatok zamestnanca 0,73 EUR, hodnota stravného lístka 3,70 EUR
* ďalšie vzdelávanie pre zamestnancov,
* športové aktivity,

* možnosť zabezpečenia ubytovania priamo v budove spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať iba vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* manuálna zručnosť
* zodpovedný prístup k práci
* samostatnosť a precíznosť
* ochota pracovať na zmeny

Forbo Movement je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v 36 krajinách sveta a líder v oblasti výroby transportných pásov pre potravinársky, papierový, energetický a ťažký priemysel, služby, logistiku, letiská alebo šport. Forbo na Slovensku pôsobí od roku 2004 a zamestnáva už 340 zamestnancov. Zameriavame sa na kvalitu nielen vo výrobe, ale našou snahou je vytvárať hodnoty a štandardy aj vo vytváraní pracovných podmienok pre spokojnosť svojich ľudí.
Divízia Movement Systems je globálny priemyselný líder pre dodávanie vysokokvalitných dopravníkových a spracovateľských pásov ako aj plastových modulových pásov, hnacích remeňov, rozvodových remeňov a plochých pásov vyrobených zo syntetických materiálov. Využívajú sa mnohými spôsobmi nielen vo výrobe, ale aj v sektoroch predaja a služieb, napr. ako dopravníkové a spracovateľské pásy v potravinárskom priemysle, ako bežecké pásy vo fitness štúdiách, alebo ako ploché pásy v systémoch triedenia listových zásielok.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2247793  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 717 EUR v skúšobnej dobe, 732 EUR základná mzda + 62 EUR variabilná zložka po skúšobnej dobe. Dochádzkový bonus 20 EUR.