Marketingový asistent - junior

For You s. r. o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme posilu na pozíciu marketingového asistenta. Táto pozícia zahŕňa široké spektrum kreativity, sebarealizácie i osobného rozvoja.

POZÍCIA JE URČENÁ PRE UCHÁDZAČOV nA ÚRADE PRÁCE: (§51a)
- mladší ak 25 rokov veku, vedeným v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej tri mesiace,
ALEBO
- mladší ako 29 rokov veku vedeným v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej šesť mesiacov,
- a ktorí pred prijatím na vytvorené pracovné miesto nikdy nemali pravidelne platené zamestnanie.

Venujeme sa online projektom z rôznych odvetví.

Hľadáme ambiciózneho, samostatného človeka, ktorý nám bude pomáhať napĺňať naše ciele. Skúsenosti nie sú prioritou, vítame chcenie a snahu sa rozvíjať.

Máme viacero činností, ktorým sa budeš venovať a veríme, že sa v niektorej z nich budeš cítiť ako doma :)

Čo bude tvojou náplňou:

- akvizícia klientov,
- zostavenie objednávok, príprava zmlúv, fakturácia,
- konzultácie s klientom a pravidelný reporting kampaní,
- manažovanie externého a interného tímu pri exekúcii kampaní
- správa eshopov,
- analýza trhu, sledovanie trendov,
- administratívne práce,
- komplexný návrh, tvorba, vedenie a optimalizácia online reklamných kampaní, primárne v reklamných systémoch Google Ads, Facebook, Etarget, Sklik a iných,
- sledovanie, vyhodnocovanie a nastavovanie webovej analytiky,
- vyhodnocovanie a odporúčanie zmien na weboch,
- vyhodnocovanie efektivity webových sídiel aj pomocou nástrojov,
realizácia a vyhodnocovanie A/B testov
- kontrola marketingových kampaní,
- blogovanie, publikovanie, tvorba prezentácií, vedenie školení a prezentovanie
- spolupráca na vývoji a vylepšovaní služieb a produktov
- sledovanie a rozbor konkurencie
- kompletná tvorba a exekúcia e-mail marketingových kampaní
- samostatná komunikácia s klientami

Čo dostaneš u nás:
- atraktívne odmeny za získavanie klientov,
- možnosť homeoffice,
- flexibilná pracovná doba
- hradené školenia,
- pravidelná dodávka sladkostí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

samostatnosť, tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, praktické myslenie, komunikatívnosť, analytické myslenie

Sme online marketingová agentúra so širokým záberom. Venujeme sa SEO, PPC, porovnávače cien, sociálne siete, mediálne plánovanie a podobne. Ponúkame kvalitnú prácu špecialistov.
ID: 3917937  Dátum zverejnenia: 12.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac