Svářeč

FOR MORAVIA s.r.o.

Místo práce
Vlasatice 429, 69130 Vlasatice, Okres Prešov, Košický kraj - Košice
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.04.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1500 - 2000 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaření předizolovaného potrubí (TIG 141 - argon, Autogen 311, Elektroda 111). Výměny a opravy teplovodů, parovodů, horkovodů a výměníkových stanic.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Garantovaná práce po celý rok na HPP nebo ŽL, dovolené, diety, placené přesčasy, služební auto pro skupinu, oblečení, zajímavé platové ohodnocení.

Informace o náboru

Hledáme schopné svářeče (i pomocné svářeče) – jednotlivce i montážní party (příp. také instalatéry a topenáře), kteří mají zkušenosti s výměníkovými stanicemi, teplovody a horkovody.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Teplárenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Preferujeme zkušenosti s vařením předizolovaného potrubí (TIG 141- argon, Autogen 311, Elektroda 111).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Za dobu svého působení se spol. FOR MORAVIA zařadila mezi vyhledávané poskytovatele rozvodů a dodávek tepla, vodoinstalatérství a plynoinstalace. Realizujeme zakázky malého, středního i velkého rozsahu pro řadu významných investorů v České i Slovenské republice.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Vlasatice 429
69130 Vlasatice
ID: 3305276   Dátum zverejnenia: 8.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 - 2000 EUR