Logo FOR Clean, a.s.

Zámočník/brusič na nerezovej dielni

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 360 EUR/mesiacHrubú mzdu 1360 EUR tvorí: základná mzda 950 EUR + prémie + dochádzkový bonus + príplatok za hlučné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Odborné práce pri zhotovovaní výrobkov z niekoľkých dielov, vrátane zostavovania, vyrovnávania po zváraní
* Brúsenie, pílenie a kompletáž výrobkov podľa výkresovej dokumentácie

* Obed/večera za 1,08 EUR (každý deň na výber zo 6 teplých jedál)
* Prémie do 25% zo základnej mzdy
* Dochádzkový bonus 40 EUR (po skúšobnej dobe)
* Príspevok na dopravu do zamestnania (s bydliskom nad 9 km)
* Príspevok do DDS
* Pracovný úväzok 37,5 hod./týždeň
* Možnosť práce nadčas za príplatky nad rámec zákona
* 13. plat
* Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
* Odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
* Karta MultiSport
* Firemné akcie

V prípade, ak Vás zaujala ponuka našej spoločnosti, neváhajte nám zaslať štruktúrovaný životopis. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na: www.forclean.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*Skúsenosť s brúsením nereze je podmienkou
*Čítanie výkresovej dokumentácie
*Praktické a technické myslenie, presnosť a precíznosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
*Zodpovednosť, spoľahlivosť

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Vesperínová
Tel.: +421337989154
E-mail: poslať životopis
ID: 4795194  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac