Stavbyvedúci pre ČR a SK

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1400 EUR/mesiac + odmeny. Finálna výška základnej mzdy bude dohodnutá v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vedenie stavby, stavebného denníka, koordinácia subdodávateľov na stavbe, kontrola BOZP, kontrola kvality vykonávaných prác, kontrola plnenia termínov uvedených v harmonograme, prevzatie práce subdodávateľov
* Tvorba harmonogramu výstavby
* Komunikácia s investorom, technickým dozorom investora a projektantom, tvorba zisťovacích protokolov - fakturácia, odovzdanie a prevzatie diela investorom
* Výber subdodávateľov, príprava podkladov pre uzatváranie zmluvných vzťahov

* Zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a medzinárodnou pôsobnosťou
* Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie + mimoriadne hodnotenie aktivity a iniciatívy + odmena zo zákaziek až do výšky šesťnásobku základnej mzdy
* Príležitosť k sebarealizácii a ďalšiemu profesnému rastu
* Podpora rozvoja a firemného vzdelávania (autorizácia)
* Základné vybavenie pre služobné účely - auto (i pre súkromné účely), mobilný telefón, notebook
* Pružná pracovná doba, príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
* Dovolenka päť týždňov, príspevok na dôchodkové pripoistenie, príspevok na poistenie zodpovednosti, stravenkový paušál, zvýhodnené telekomunikačné služby, príspevok k pracovnému a životnému jubileu, odmena za odporučenie kandidáta, káva na pracovisku zadarmo a iné
* Firemné akcie (zájazdy na lyže, hory/voda, športový deň, vianočný večierok, teambuldingy)

Spoľahlivého kolegu, či kolegyňu pre zákazky realizované v celej Českej republike a na Slovensku pomáhame hľadať pre našu partnerskú spoločnosť BLOCK CRS a.s. vo Valašskom Meziřičí, ČR. V spolupráci s touto spoločnosťou realizujeme investičné celky pre farmáciu, zdravotníctvo, mikroelektroniku a pod.. Spoločne sme špecialistami na "čisté priestory" a podporujeme digitalizáciu v stavebníctve, pracujeme s BIM systémami.
Spoločnosť BLOCK CRS a.s. je rešpektovanou, úspešnou a inovatívnou nadnárodnou skupinou firiem BLOCK , ktorá už od roku 1991 navrhuje a realizuje funkčné nadčasové investičné celky s náročnými technológiami a vysokou kvalitou prostredia. Profilujú sa ako projekčná, inžinierska a dodávateľská firma s tímom skúsených projektantov, technikov, technológov a inžinierov pre riadenie a realizáciu stavieb.
V prípade, že Vás ponuka oslovila, neváhajte zaslať životopis, ktorý následne postúpime spoločnosti BLOCK CRS a.s.. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na www.blockcrs.cz.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný smer (pozemné stavby, technické zariadenie budov)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ochota cestovať
* Pracovné nasadenie, zodpovednosť, komunikatívnosť
* Vodičský preukaz skupiny B
* Výhodou: prax v odbore, autorizácia podľa zákona 360/1992 v platnom znení, znalosť MS Project - tvorba harmonogramu a finančných plánov stavby

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4482839  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac