Pracovník montáže

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 062,5 EUR/mesiacZákladná mzda 850 EUR + prémie do výšky 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava materiálu, kompletovanie výrobkov podľa výkresovej dokumentácie
* Vykonávanie montážnych prác prevažne ručného charakteru
* Manipulácia s bremenami
* Administratíva spojená so sprievodnou dokumentáciou výrobkov
* Práca štandardne v jednozmennej prevádzke, v prípade potreby na dve zmeny

* Príplatky nad rámec zákona
* Obed/večera za 0,43 EUR (každý deň na výber z 5 jedál)
* Príspevok na dopravu
* Dochádzkový bonus 40 EUR (po skúšobnej dobe)
* Pracovný úväzok 37,5 hod./týždeň
* Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
* Odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
* Karta MultiSport
* Firemné akcie

V prípade, ak Vás zaujala ponuka našej spoločnosti, neváhajte nám zaslať štruktúrovaný životopis. Z dôvodu manipulácie aj s ťažšími bremenami je práca vhodná pre mužov. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Sledujte aj našu FB stránku https://www.facebook.com/forclean/

Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na: www.forclean.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

v podobnej pozícii

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Praktické a technické myslenie
* Manuálna zručnosť
* Presnosť a precíznosť, samostatnosť
* Zodpovednosť, spoľahlivosť
* Základy čítania výkresovej dokumentácie
* Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4467668  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac