Predúprava a lakovanie výrobkov práškovou farbou

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Od 750 EUR/mesiacZákladná mzda od 750 € podľa dĺžky praxe + prémie do výšky 25%. Pracovníkom po zaučení predúpravy lakovania a preškolení na lakýrnika bude prehodnotenie základnej mzdy v závislosti od šikovnosti kandidáta a kvality odvedenej práce až do výšky 900 EUR + prémie do výšky 25% zo základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Práca podľa technologických postupov, výrobnej dokumentácie a pracovných inštrukcií
*Predúprava a odmasťovanie dielcov /úprava povrchu materiálu/
*Lakovanie dielcov metódou práškového nanášania farieb vrátane predúpravy
*Manipulačné práce
*Hospodárenie so skladom farieb
*Práca na tri zmeny

* Príplatky nad rámec zákona
* Obed/večera za 0,10 € (každý deň na výber z 5 jedál)
* Príspevok na dopravu
* Odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
* Odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
* Odmena za doporučeného kolegu
* Jazykové kurzy
* Teambuildingy
* Lístky do kina a divadla
* Wellness a športové aktivity
* Školenia na zvýšenie kvalifikácie
* A iné

V prípade, ak Vás zaujala ponuka našej spoločnosti, neváhajte nám zaslať štruktúrovaný životopis. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Sledujte aj našu FB stránku https://www.facebook.com/forclean/

Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na: www.forclean.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*Skúsenosť s práškovým lakovaním je výhodou
*Praktické a technické myslenie, presnosť a precíznosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
*Zodpovednosť, spoľahlivosť
*Kontrola výrobkov pred a po lakovaní
*Dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3991403  Dátum zverejnenia: 24.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac