Obchodný zástupca

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1000 EUR + prémie do 50% základnej mzdy, /po skúšobnej dobe prehodnotenie základnej mzdy v závislosti od skúseností, šikovnosti kandidáta a kvality odvedenej práce/.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o stálych klientov, riešenie obchodných prípadov, vypracovanie obchodných ponúk, návštevy u zákazníkov, prezentácia služieb a produktov
* príprava zmluvných dohôd, rokovanie o z zmluvných podmienkach a zabezpečenie ich plnenia
* monitorovanie aktivít konkurencie a vývoja situácie na trhu s cieľom zhodnocovať konkurenčnú pozíciu a získavať výhody na trhu
*príprava prezentácií, návrhov, plánov, analýz a reportov
* spracovanie dopytov, objednávok a zadávanie do výroby (zadávanie objednávok do interného systému ABRA Gen a ich celkové spracovanie)
* sledovanie a vyhodnocovanie objednávok z pohľadu ceny a termínu plnenia
*organizovanie vývozov hotových výrobkov k zákazníkom
* spracovanie podkladov k fakturácii
* pravidelný kontakt so zákazníkmi (informácie, termíny, riešenie požiadaviek, zmeny od zákazníka, riešenie reklamácií-v spolupráci s výrobným oddelením a oddelením kvality)

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- profesný rast a odborné vzdelávanie
- možnosť home office
- obed za 0,10 € (výber z 5 jedál)
- príspevok na dopravu
- odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
- odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
- jazykové kurzy
- teambuldingy
- školenia
- a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing; strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
ABRA ERP - Základy

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, samostatnosť, systematickosť, vytrvalosť, lojalita
zvládanie stresových situácií
užívateľská znalosť MS office, excel
prax v rámci obchodu - ideálne v oblasti strojárstva
znalosť IS ABRA Gen je výhodou
znalosť anglického jazyka je podmienkou

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3865301  Dátum zverejnenia: 11.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac