Obchodný referent

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacZákladná mzda od 800 EUR + prémie do 30%, /po skúšobnej dobe prehodnotenie základnej mzdy v závislosti od skúseností, šikovnosti kandidáta a kvality odvedenej práce/.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o zákazníkov.
Spracovanie dopytov, objednávok a zadávanie do výroby (zadávanie objednávok do interného systému ABRA Gen a ich celkové spracovanie).
Sledovanie a vyhodnocovanie objednávok z pohľadu ceny a termínu plnenia.
Organizovanie vývozov hotových výrobkov k zákazníkom.
Spracovanie podkladov k fakturácii.
Pravidelný kontakt so zákazníkmi (informácie, termíny, riešenie požiadaviek, zmeny od zákazníka, riešenie reklamácií - v spolupráci s výrobným oddelením a oddelením kvality).

- príplatky nad rámec zákona
- obed zdarma (výber z 5 jedál)
- príspevok na dopravu
- odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
- odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
- jazykové kurzy
- lístky do kina a divadla
- teambuldingy
- školenia
- a iné

Informácie o výberovom konaní

osobné stretnutie s vybranými uchádzačmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing; strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
ABRA - základy

zodpovednosť, samostatnosť, systematickosť,lojalita
komunikatívnosť, flexibilita
obchodné zručnosti
zvládanie stresových situácií
prax v rámci obchodu, zákazníckeho servisu je výhodou
znalosť IS ABRA Gen je výhodou
znalosť anglického jazyka je výhodou

FOR Clean, a.s. bol založený v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik s dlhoročnými skúsenosťami a špecializáciou na spracovanie tenkých plechov, ktorý pri realizácii využíva vlastný know-how - vývoj a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu.

Špecializujeme sa na:
FORCLEAN® – systém pre výstavbu priestorov s požiadavkami na čistotu prostredia
FORLAB® – systém nábytkových prvkov a vybavenia pre laboratóriá
FORMEDICAL® – systém pre výstavbu zdravotníckych priestorov
SURGICAL® – systém pre kompletné riešenie operačných sál
ZÁKAZKOVÁ VÝROBA – kovovýroba, nerezová výroba, povrchová úprava oceľových prvkov a ďalšie

Sme členom úspešnej a inovatívnej nadnárodnej skupiny firiem BLOCK®, ktorá pôsobí v mnohých kútoch sveta od roku 1991. Realizujeme stavby pre farmáciu a biotechnológiu, zdravotníctvo, vedu a výskum, mikroelektroniku, automotive a iné priemyselné stavby s clean room technológiou.

Staňte sa súčasťou nášho kolektívu!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vrbovská cesta 39
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: personal
Tel.: +421337978154
E-mail: poslať životopis
ID: 3865301  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac