Montážny pracovník / Pracovník lepenia

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
ASAP
800 - 980 EUR/mesiacNástupný plat od 640,00 EUR + prémie do výšky 25%. (Po skúšobnej dobe prehodnotenie základnej mzdy v závislosti od skúseností, šikovnosti kandidáta a kvality odvedenej práce).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava materiálu na lepenie, formátovanie, výplne podľa výkresovej dokumentácie
* Nanášanie lepidla, lisovanie, zaťažovanie výrobkov
* Montážne operácie prevažne ručného charakteru
* Manipulácia s bremenami
* Práca na 2 zmeny

* Príplatky nad rámec zákona
* Obed/večera ZDARMA (každý deň na výber z 5 jedál)
* Príspevok na dopravu
* Dochádzkový bonus
* Odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
* Odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
* Odmena za doporučeného kolegu
* Jazykové kurzy
* Teambuildingy
* Lístky do kina a divadla
* Wellness a športové aktivity
* Školenia na zvýšenie kvalifikácie
* A iné

V prípade, ak Vás zaujala ponuka našej spoločnosti, neváhajte nám zaslať štruktúrovaný životopis. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Sledujte aj našu FB stránku https://www.facebook.com/forclean/

Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na: www.forclean.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

*Praktické a technické myslenie, presnosť a precíznosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
*Zodpovednosť, spoľahlivosť
*Skúsenosť na podobnej pozícii - výhodou

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3718952  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 980 EUR/mesiacNástupný plat od 640,00 EUR + prémie do výšky 25%. (Po skúšobnej dobe prehodnotenie základnej mzdy v závislosti od skúseností, šikovnosti kandidáta a kvality odvedenej práce).