Mzdový účtovník / HR špecialista

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
Podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,
do nášho personálneho oddelenia hľadáme nového kolegu.
Radi by sme prijali medzi seba kolegu / kolegyňu, ktorá bude spoľahlivá a nápaditá. Vítame ako odbornosť, tak drive a zapálenie pre odbor.
Prvého pol roka budete mať čas na zoznámenie sa s chodom firmy a obľúbenou časť personalistiky: starosť o zamestnancov, organizácii prieskumov, rozhovory, vedenie pohovorov. Priebežne budete s kolegyňou vykonávať mzdy a tie po dohovore prejdú pod vašu zodpovednosť.

Náplň práce:
- komplexné vedenie mzdovej agendy
- vyhľadávanie nových zamestnancov, vedenie výberových procesov
- vedenie a spracovanie agendy súvisiacej so vznikom, zmenami a zánikom pp zamestnancov
- propagácia spoločnosti
- spolupráca so školami
- starosť o zamestnancov, zveľaďovanie pracovného prostredia
- komunikácia s kolegami, sledovanie spokojnosti
- vzdelávanie zamestnancov
- vypracovávanie HR reportov v programe Excel

Ako samozrejmosť berieme minimálne základnú znalosť mzdového účtovníctva a personálnych procesov. Vítame znalosť špecifík výrobné spoločnosti, komunikatívnosť, priateľský prístup a zmysel pre humor. Nemali by vám byť cudzie termíny ako HR propagácia, značka spoločnosti, duálny vzdelávací systém, sebavzdelávanie, personálná stratégie.
Náš nový kolega / kolegyňa by mal mať prirodzenou radosť z starostlivosti o druhých, byť kolegom oporou a hľadať možnosti, ako im skvalitňovať život a spríjemňovať prácu.
Ponúkame možnosť podieľanie sa na rozvoji personalistiky v spoločnosti s dvadsaťročnou tradíciou, príjemný a ochotný kolektív a dosť času na zaučenie.
Nebránime sa počiatočné prácu na čiastočný úväzok.

Tešíme sa na zoznámenie s Vami,
personálne oddelenie spoločnosti FOR CLEAN a.s.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000€ + bonusy, príplatky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Akciová spoločnosť FOR Clean, a.s. sa už dvadsať rokov zaoberá:

- komplexné spracovanie plechov,
- výroba komponentov čistých priestorov,
- zákazková výroba,
- nerezová výroba,
- výroba laboratórnych zariadení,
- práškové lakovanie.

Staňte sa súčasťou nášho kolektívu!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vrbovská cesta 39
921 01 Piešťany
ID: 3642683   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ + bonusy, príplatky