Strojný konštruktér

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 € do 1500 € ( + prémie, bonusy, príplatky )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie konštrukčných riešení strojárskych výrobkov;
- tvorba technickej dokumentácie podľa zadaných špecifikácii v modelovacom programe
AutoCad, SolidWorks,

odmeny pri pracovnom jubileu, životnom jubileu, narodení dieťaťa, uzavretie manželstva, dochádzkový bonus

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov .
Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na
www.forclean.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky /technický/ smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
SolidWorks - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou sú skúsenosti s výkresmi a technológiou výroby plechových dielov;

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3572816  Dátum zverejnenia: 25.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 € do 1500 € ( + prémie, bonusy, príplatky )