Majster výroby

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900€ + prémie, odmeny, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie výroby podľa operatívnych plánov. Priebežné sledovanie a kontrola plnenia operatívnych plánov a zaisťovanie ich zmien podľa vývoja odbytových, technologických, technických, dodavateľských, pracovných a iných podmienok. Zaisťovanie plynulosti a rovnomernosti výroby a prevádzky. Koordinácia operatívnych výrobných a prevádzkových plánov s ostatnými úsekmi činnosti podniku. Spracovávanie prevádzkovej dokumentácie, výkazov, evidencie...

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis. Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú
požadované kritériá na požadovanú pozíciu.
V žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle zákona o ochrane osobných údajov .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Počet rokov praxe

5

- technické myslenie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť, dôslednosť

Akciová spoločnosť FOR Clean, a.s. sa zaoberá:

- komplexné spracovanie plechov,
- výroba komponentov čistých priestorov,
- zákazková výroba,
- nerezová výroba,
- výroba laboratórnych zariadení,
- práškové lakovanie

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vrbovská cesta 39
921 01 Piešťany

Kontakt

ID: 3380758   Dátum zverejnenia: 4.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900€ + prémie, odmeny, príplatky