Reagujte bez životopisu

Frontend / Backend developer

For Best Clients, s.r.o.

Miesto práce
Trojičné námestie, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
1 500 - 2 500 EUR/mesiac13.plat v podobe individuálneho ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do firmy zodpovedného človeka na programovanie frontend / backend na našom vlastnom ecommerce riešení Grandus. Grandus je platforma, ktorá spracováva milióny záznamov viacerých klientov naraz, spolu s rozlišnými pripojeniami na externé systémy a skladové hospodárstva.

Backend systému beží na php yii2 frameworku s pripojením na MySQL databázy a nosql databázu elasticsearch tak aby výsledky pre koncového zákazníka boli čo najrýchlejšie.

Frontend nášho riešenia beží na web frameworku ReactJS a spolu s backendom komunikuje cez REST API.

V rámci práce sa budeš podielať na pridávaní nových funkcionalít, tunningu aktuálnych funkcií, navrhovaní riešení a dizajnov databázy tak, aby optimálne pracovala s veľkým počtom záznamov.

Zameriavame sa na prinášanie čo najväčšej kvality pre našich zákazníkov, aby sme im pomohli v predaji ich produktov, preto potrebujeme človeka, ktorý nám s tým vie pomôcť.

Každý pondelok máme firemné raňajky v jednej z najlepších kaviarní na Slovensku, aby sme odľahčili pondelkové ráno a nabrali sily na celý týždeň. Káva v office je samozrejmosťou na dobitie bateriek a nabratia energie.

Náš office sa nachádza v samom centre Trnavy, s peknými historickými priestormi. V office ťa čaká super kolektív a dobrá atmosféra.

Vo vybraných, nami realizovaných eshopoch je možnosť uplatniť si rôznu zľavu - od oblečenia až po techniku. Zabezpečíme ti potrebný software, aby práca bola ľahšou a pohodlnejšou.

Na konci roka dostáva každý člen tímu darček a robíme individuálne zhodnotenie roka a s tým je spojená aj finančná odmena.

Je možné si dohodnúť čiastočný homeoffice v prípade, že by si k nám do office dochádzal/a

Na email job@forbestclients prosím zašlite váš životopis, spolu s ním aj referencie poprípade projekty na ktorých ste pracovali a aký typ práce ste vykonávali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné tehnológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
ReactJS - Základy
MySQL - Pokročilý
NODE.JS - Základy
GitHub - Základy
Rest API - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Sme slovenská firma špecializovaná na vývoj eshopov, poskytovanie individuálnych riešení a poradenstva v oblasti eshopov. Našim hlavným produktom je e-commerce riešenie Grandus, ktoré neustále inovujeme, rozširujeme a zdokonaľujeme. Naše služby sú zamerané na stredne veľké eshopy disponujúce vlastnými skladovými a inými podsystémami. Neoddeliteľnou súčasťou našej práce je integrácia týchto systémov s naším e-commerce riešením a navrhovanie efektívnych a plynulých procesov pre prenos dát. Ponúkame expertné konzultácie, dôkladné analýzy a inovatívne prístupy pre optimalizáciu a rast e-commerce riešení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3851500  Dátum zverejnenia: 3.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac