Automatizácia / Commissioning

FOPA WORLD s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Priebežne,Podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
22 - 50 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Automatizácia:
-Výroba rozvádzačov
-Zapájanie rozvádzačov
-Montáž snímačov
-Montáž žlabov pre elektrické káble a ich inštalaciu
-Montáž komunikačných sietí
-Prekáblovanie starých kabeláži a pod.
-Zapájanie dopravníkov
-Elektroinštalacie nakladcích,vykladacích a triediacich robotov v halách.
-Elektroinštalaciu pásových,valčekových dopravníkov a sorterov
-Zápajanie senzorov,ovládacích panelov,robotov a rozvodných skríň podla technickej dokumentácie
-Montáž a zapojenie pneumatickych zariadení
Nástupný plat od 22€/h

Commissioning:
-Programovanie PLC (Siemens, Schneider, Allen Bradley)
-Programovanie Operátorských riadiacích a monitorovacích zariadení
-Programovanie robotov (Fanuc, ABB, Kuka)
-Uvedenie do prevádzky (commissioning)
-údržba strojov a zariadení
-Identifikáciu jednoduchých porúch a ich odstraňovanie
-Nastavenie bezpečnostných systemov
Nástupný plat od 35€/h.

Projekty v územíi Nemecka (Frankfurt,München,Neckarsulm,Gildehaus)

-Turnusy podla potrieb
-Aktivna telefonicka podpora
-Ubytovanie zabezpečené, aj hradené
-Možnosť nadčasov (50-60hodin tyždenne)
-Dobré možnosti pre ďalší profesijný rast.
-Motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom.

Ak posielate životopis,Prosím ako predmet uvedte : Automatizácia / Commissioning
Nezabudnúť ani telefonický kontakt.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Sme slovenská firma, obchodujúca hlavne so zahraničnými partnermi, predovšetkým v Nemecku. Našim uchádzačom ponúkame zaujímavé pracovné príležitosti s dlhodobým uplatnením a možnosťou profesionálne rásť.Naším hlavným poslaním je, po prijatí projektu od našich objednávateľov, projekt zrealizovať v spolupráci s našimi subdodávateľmi a daný projekt odovzdať vo vysokej kvalite zhotovenia.
ID: 4532123  Dátum zverejnenia: 5.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 22 EUR/hod.