Backend vývojár - PHP (Košice/Prešov)

Footshop s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Niečo málo o Footshope

Sme e-shop s teniskami a life stylovým oblečením. Na trhu pôsobíme už 8 rokov a za túto dobu sme zažili neuveriteľný rast. Začínali sme ako malý e-shop v Prahe a postupne expandovali na Slovensko a do ďalších európskych krajín, čím sme sa zároveň stali leadrom v CEE regióne.

Neexpandujeme len online predajom, ale takisto našimi kamennými pobočkami. Nepredávame len obyčajné tenisky, ale rôzne exkluzívne modely, ktoré sa predávajú v obmedzenom množstve a sú dostupné len u niekoľkých predajcov v Európe.

Okrem toho tvoríme vlastné produkty, organizujeme rôzne podujatia a spolupracujeme s medzinárodnými značkami či umelcami.

Náš IT tím

Máme vlastný interný tím, ktorý sa neustále rozrastá. Momentálne sme 16 programátori, 3 produkťáci a 2 testeri. Náš hlavný tím sedí v kancelárii v Prahe a náš druhý tím na Ukrajine v Černivci. V súčasnosti pracujeme na vybudovaní tretieho tímu, ktorý sa bude nachádzať v Prešove a ktorého súčasťou sa môžeš stať aj ty.

Ako náš tím funguje?

Všetci programátori sa podieľajú na vývoji jedného produktu. Nejde teda o žiadnu agentúrnu prácu a opakujúce sa úlohy. Náš produkt sa neustále vyvíja a my sme tu na to, aby sme všetky problémy pochopili do hĺbky a následne ich čo najefektívnejšie vyriešili.

Ako a s čím pracujeme?

  • Všetky aplikácie píšeme v PHP 7 a používame Symfony 3.4 alebo 4.
  • Ak to PHP nezvláda, používame Go alebo Python.
  • Dáta ukladáme do MySQL, vyhľadávame v ElasticSearchi, cacheujeme v Redise a na asynchronú komunikáciu používame RabbitMQ.
  • Deploy je na jeden klik z Gitlabu.
  • Testy, refactoring a code review sú pre nás samozrejmosťou.
  • Lokálny setup je v dockery.

Čo očakávame od teba?

  • PHP rozumieš na veľmi dobrej úrovni. Nemusíš byť senior, ale programovať vedieť musíš.
  • Veľkou výhodou bude, ak ovládaš OOP a dokážeš napísať testovateľný kód.
  • Bude sa hodiť, ak vieš používať verzovací systém (ideálne Git) a ako tak ovládať relačné databáze a SQL.
  • Čo nevieš, to ťa doučíme.

Čo bude tvojou úlohou na novej pozícii?

V súčasnosti sme rozdelení na tri menšie špecializované tímy. Podľa tvojich skúsenosti a odborností sa budeš venovať niektorej z týchto činností, ktorú zastrešuje vždy jeden konkrétny tím:

  • Budeš riešiť celý e-shop. Cieľom je, aby sa naším zákazníkom pohodlne nakupovalo, s čím súvisia rôzne facelifty, inovácie, UX zmeny a podobne.
  • Budeš mať na starosti platobné systémy (čoskoro sa chystáme napríklad na spustenie platby pomocou Apple Pay) a integráciu Footshopu s partnermi. Footshop v súčasnosti prechádza transformáciou a preto sa tiež budeš podieľať na prepisovaní starého systému.
  • Budeš mať na starosti vývoj skladového systému.

Aké benefity ťa u nás čakajú?

  • Budeš súčasťou menšieho tímu na diaľku. Viesť ťa bude Jany Koščo - hlava celého nášho vývoja.
  • S Janym a ďalšími dvoma - troma vývojarmi budeš pracovať z jednej kancelárie v Prešove.
  • Môžeš sa tešiť na príjemnú a pohodovú atmosféru.
  • Občas ťa vezmeme aj do Prahy, pozrieť sa na to, ako vyzerá naša centrála, naše kamenné pobočky a takisto preto, aby si sa mohol zúčastniť niektorého z našich eventov alebo teambuildingov.
  • Bez ohľadu na to, či si fanúšikom tenisiek alebo nie, v botníku ti nejakých pár kúskov tak či tak pribudne. Prácu pre e-shop s teniskami jednoducho nezaprieš :-)
  • Podľa dohody, tvojho záujmu a dostupného rozpočtu sa môžeš zúčastniť na rôznych konferenciách, prednáškach a školeniach.
  • Pracovnú dobu si môžeš prispôsobiť podľa seba a z času na čas si môžeš zobrať aj homeoffice.
  • Aby si celé dni nesedel len za počítačom, radi ti vybavíme MultiSport kartu, vďaka ktorej môžeš zdarma navštevovať rôzne športové a relaxačné zariadenia.

Základná složka mzdy je od 2000 - 3000 Euro / mesiac, podľa zkúseností kandidáta.
Spolupráca na HPP/IČO.
Možnost i part-time!

Dočítal si to až sem a rozžiarili sa ti oči nad našou ponukou?

Ak áno, napíš nám, čo ťa na nej zaujalo, pridaj svoj LinkedIn profil alebo životopis a ak prihodíš aj ukážku svojho zdrojového kódu, určite si u nás šplhneš.

Tešíme sa na tvoju reakciu!

ID: 3746147  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 000 EUR/mesiac2000 EUR/mesiac