PHP Developer (remote work)

Footshop s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Za 6 rokov existencie sme vyrástli na objem tržieb takmer 400 mil. kč a prenikli sme do celej Európy. Sme členom adidas Consortium, máme limitované a špeciálne edície tenisiek, ktoré nenájdeš v žiadnom inom obchode v ČR, niektoré dokonca ani v celej strednej Európe. Stále rastieme a expandujeme do zahraničia. Zároveň sme moc hrdí na naše 2 kamenné predajne, v ktorých prebiehajú skvelé eventy s Nike, Vans, adidas alebo ďalšími. Pracujeme s TOP influencermi a ľuďmi zo scény.

Náš IT tým

Náš interný IT tím vznikol v januári 2016 a začal postupne rásť. Aktuálne buduje najväčší český e-shop pre "lifestyle sneakers" a automatizovaný skladový systém, ktorý neustále rozvíjame a optimalizujeme. Návštevnosť webu rastie každým rokom o 50% a s tým súvisí aj výrazné zvýšenie záťaže na celý systém.

Momentálne si do tímu prajeme posilu "Senior Strelca", ktorý by sa zapojil do:

☻ vytvárania nových funkcií na webe a príprava backend, API pre mobilnú platformu
☻ skladový, procesný systém, ktorý využíva mobilné technológie a vlastné know-how
☻ zlepšenie performance celého systému

Aby sa s touto rolou správne popasoval (dopredu hovoríme, že to bude veľmi intenzívne, rýchle a náročné), mal by si mať vo svojom DNA ideálne:

☻ aby ťa bavilo PHP s frameworkom Symfony s MySQL.
☻ skúsenosti sa "Selenium", Unit testy, návrhom architektúry a agilnej metodiky vývoja.
☻ na naše projekty máme vlastné GitLab, používame branche a robíme v ňom code review
☻ pracujeme v PHP Storme, ale výber je na tebe (Footshop nie je zviazaný prísnymi pravidlami, dôležitý je výsledok)
☻ niektoré systémy sú prepojené cez XML, ale najradšej máme REST Api

Ako v IT fungujeme?

☻ Úlohy nasadzujeme hneď po dokončení a otestovaní úlohy. Áno a píšeme Selenium testy
☻ Analyzuj, naprogramuj, urob chybu, pouč sa! Chápeme chyby a preto tu máme ďalších skúsených, s ktorými môžeš dať hlavy dokopy. Code review je základ!
☻ Podporujeme sa v rozvoji a aj teba podporíme (i finančne) v účasti na konferenciách, prednáškach a školeniach.
☻ Máš nápad alebo chceš vyskúšať novú technológiu? Sem s tým a pripravíme prototyp na víkendovom hackatone.

Čo ti môžeme ponúknuť?

☻ nový parťák bude fungovať v remote režime
☻ zaujímavá odmena zodpovedajúca skúsenostiam a nadšeniu
☻ máme tu aj príjemné nefinančné odmeny (jedným z benefitov sú napríklad aj nové kúsky do šatníka a botníku za veľmi zaujímavé ceny) ☻ šanca podieľať sa na budovaní webu a raste najúspešnejšieho e-shopu so sneakers

Dočítal si až do konca a už sa tu vidíš?

Napíš nám prečo, prilož tvoj LinekdIn profil či CV a ideálne ukážku kódu.

Sľubujeme že sa ozveme, či už s akoukoľvek správou.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3330805  Dátum zverejnenia: 9.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.